DO NOT PLAY EMPIREMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DO NOT PLAY EMPIREMU

DO NOW PLAY EMPIRE MU EMPIRE MU SUX AND HIS ADMIN DOUBLE SUX


    Nai nai t1piq server na sveta ne go igraite v nikakav sly4ei ili 6te s1jelqvate jestoka

    avatar
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 3
    Join date : 01.03.2009

    Nai nai t1piq server na sveta ne go igraite v nikakav sly4ei ili 6te s1jelqvate jestoka Empty Nai nai t1piq server na sveta ne go igraite v nikakav sly4ei ili 6te s1jelqvate jestoka

    Писане  Admin Нед Мар 01, 2009 11:53 am

    Eto sega 6te vi raskaja i istoriqta si :
    Y6 bqhme priqteli s tozi neanderdalski selqni VENCII !!! i toi me predade 1000 p1ti si4kite my gi prostih no 1001 ve4e mi pisna ot tozi smotanqk osobeno s tova koeto napravi .
    Zna4i kakvi li ne problemi mi s1sdava6e as my pomagah za servera Classica moje da se kaje 4e stana dokato 1 den mi kaza ''4ovek as 6te pravq server na season 2 napravih go samo saita da napravq 2 sek..''i sled 1 sedmica go gledam napravil server s obe6e6tanieto si oba4e versiqta neme interesyva6e vajnoto 4e toi kaza samo as sam GM a namerih negovi nekfi si pak selqni deto go apsyvat na maika i toi gi pravi samo GM ta a mene me otrazq kato pi6kir ot togava my go kazah 6te ti skapam servera nqma da se otkaja...
    Sega ako moje da mi pomognete da go Hakneme iskam da my e gadno kato na mene mi e bilo sq 6te se gavrq s nego da go znam f malkiq drislo smotan ...(devil)

      В момента е: Чет Май 09, 2024 4:24 pm